ROKOMET/II. SRL, VZHOD - KONČNICA

ARCONT RADGONA – MOKERC IG 28:28 (15:16)...
ARCONT RADGONA – MOKERC IG 28:28 (15:16) Športna dvorana OŠ Apače, 200 gledalcev, sodnika: Davorin in Milovan Zorli (oba Gorišnica). Arcont Radgona: Šijanec, Đukić 2, Petraš 4, Sukič 2, Kunčič, Zorko 11, Župnič, Karba, Vereš, M. Žinkovič, B.Žinkovič. Trener; Niko Klun. V zadnji tekmi tekočega prvenstva, ki ni odločala v ničemur so Radgončani in gostje z Iga odigrali brez zmagovalcev. Sama tekma je bila nadvse športna, ter zelo zanimiva, s številnimi lepimi akcijami in zadetki. Praktično vseh 60 minut sta si nasprotnika bila blizu, na koncu pa je vsakemu pripadla po polovica plena. Zanimivo je, da so Radgonačni tudi tokrat dosegli enako število zadetkov kot pred tednom dni na Igu. Toda takrat so gostitelji dosegli 34, in so zasluženo zmagali. Mokerc IG – Arcont Radgona 34:28 (20:18); V igri brez pravih obramb so tekmo bolje začeli domačini, ki so nato vodili večji del prvega polčasa. Ko so Radgončanom stekli protinapadi so razliko le uspeli znižati in na odmor oditi z zmernim zaostankom dveh zadetkov. V drugem polčasu, v igri z veliko napakami so se bolje znašli domačini, goste pa je pokopala predvsem velika neučinkovitost v napadu, kjer tudi iz stoodstotnih priložnosti niso uspeli zadeti. Za Arcont Radgona so gole na prvi tekmi dosegli: Darko Zorko 10, David Petraš 7, Boštjan Žinkovič 6, Primiž Sukič 3, Janko Karba in Aljaž Žunič po 1.