Arcont Radgona - Kronos 34:30 (21:14)

Rokomet/Radgončani do prve zmage.
Šele v 6. krogu so igralci Arcont Radgone osvojili prvi par točk v tej sezoni v II. SRL, Pred domačimi navijači v Radencih so se namreč Radgončani veselili prve zmage v sezoni, in sicer proti Kronosu iz Logatca. Tekma je bila izenačena do 16. minute (11:10), nato pa so gostitelji počasi začeli nabirati prednost. Do odhoda na odmor je slednja narasla na visokih sedem zadetkov (21:14). V drugem polčasu so domačini zanesljivo nadzirali potek tekme in gostom z Notranjske niso pustili blizu. Gostje so se še najbolj približali prav ob koncu srečanja (34:30). Po zadnjem sodniškem žvižgu je sledilo zasluženo veselje domačih igralcev in navijačev.

Tekmo v Radencih je pred okoli 50 gledalci, sta vodila sodnika D. Ivančič in I. Ivančič.

Arcont Radgona: Nino Perša, Matic Škrjanec, Adam Vrbnjak, Adrian Plohl 1, Denis Gorjup, Boštjan Šijanec 4, Gašper Šijanec, Matej Rojht 13 (5), Blaž Bratkovič, Jure Ratnik 9, Gregor Štefanec 3, Marko Cotič 4. Trener: Neno Potočnjak.

Kronos: Luka Magdalenič, Tilen Virant 9 (2), Hibi Atsushi 6, Luka Okorn, Tilen Breznikar 2, Gašper Hočevar 7 (2), Kliment Purkart 1, Luka Kamnikar 3, Andraž Jereb, Jani Stojanov, Tilen Musar-Kumer, Boštjan Valentinčič 1, Miha Oštir 1. Trener: Jurko Pergar.

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 6/5, Kronos 5/4,
Izključitve: Arcont Radgona 10 min, Kronos 10 min
Diskvalifikacija: Miha Oštir (48. minuta).

V naslednjem krogu Arcont Radgona gostuje v Gorišnici.