Arcont Radgona – Ajdovščina 22:29 (11:16)

Rokomet/Nov poraz Radgončanov.
Rokometaši Arcont Radgona so v Radencih gostili lanske člane I. B. SRL, ekipo Ajdovščine in ponovno ostali praznih rok. Tekma je bila izenačena do 18. minute (9:9), nato pa so gostje do odmora naredili delni rezultat 2:7 in si priigrali visokih pet zadetkov prednosti (11:16). V tem času so nekajkrat na grob način zaustavljali domače napadalce, vendar sodnika tega nista kaznovala. V drugem delu so se Radgončani zaman trudili, da bi rezultat znižali, saj so izkušenejši Primorci vsako njihovo napako hitro kaznovali in na koncu prepričljivo slavili.

Ob vseh martinovanjih in drugih prireditvah se je na tekmi v Radencih, ki sta jo vodila sodnika Klemenčič in Kos, zbralo le kakšnih 50 ljubiteljev rokometa.

Arcont Radgona: Nino Perša, Matic Škrjanec, Boštjan Šijanec 5 (1), Adam Vrbnjak, Adrian Plohl, Denis Gorjup, Gašper Šijanec, Matej Rojht 8, Blaž Bratkovič 2 (1), Jure Ratnik, Tine Podlunšek 1, Gregor Štefanec 1 (1), Mihael Kolbl 3, Marko Cotič 2. Trener: Neno Potočnjak

Ajdovščina: Brane Krauthaker, Luka Stanič, Belmin Palamar, Matevž Štrancar, Matic Antončič, Jani Svetik 6 (1), Patrick Vidic 3, Janez Koren 2, Valon Arifi, Tilen Masilo 7 (2), Luka Bratina 5, Jan Tunanovič 6. Trener: Jurko Pergar

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 3/3, Ajdovščina 4/3. Izključitve: Arcont Radgona 12 minut, Ajdovščina 8 minut.

V naslednjem krogu Arcont Radgona, ki po štirih odigranih krogih nima niti ene točke, gostuje v Železnikih.