Želeli so si zmago, a so zadovoljni s točko osvojeno v izdihljajih tekme

Kronos Logatec – Arcont Radgona 27:27 (12:12).

V tretji zaostali tekmi jesenskega dela v II. SRL so rokometaši Arcont Radgone gostovali v Logatcu pri ekipi Kronosa in tako kot v Ajdovščini prišli do točke v zadnji minuti. Radgončani so tekmo bolje pričeli in imeli skozi celoten prvi polčas rahlo prednost zadetka ali dveh. A na odmor sta ekipi odšli izenačeni pri rezultatu 12:12. V drugem polčasu so nato imeli pobudo domačini. Najvišjo prednost štirih zadetkov so si priigrali v 53. minuti (26:22). Vendar pa se gostje niso predali in so z delnim rezultatom 1:5 do konca tekme uspeli osvojiti novo točko.

Kronos – Arcont Radgona 27:27 (12:12)

Logatec, 26.2.2022, 50 gledalcev, sodnika: Marinkovič in Stanič

Kronos Logatec: Maričič, Marušić: Smlatič 4, Denič, Stegel 2, Šoja 4 (2), Kovačevič 9, Purkart 1, Ribič 1 (1), Kamnikar, Demšar, Ločičnik 6, Valentinčič, Breznikar. Trener: Nedeljko Ribič.

Arcont Radgona: Perša, Prosenjak; Breznik, Ulaga, Šadl, Plohl, Šijanec 1, Žunič 13 (5), Šijanec 3, Rojht 5, Bratkovič 1, Cotič 4. Trener: Nedjeljko Potočnjak.

Sedemmetrovke: Kronos 4 (3), Arcont Radgona 6 (5)

Izključitve: Kronos 10 minut, Arcont Radgona 12 minut.

Arcont Radgono čaka še četrta, zadnja zaostala tekma jesenskega dela. V soboto, 5.3. ob 16.30 uri v Radencih gostuje še neporažena ekipa Velike Nedelje.